phone 869117716 mobile phone info@eurojobplius.lt e-mail

Dokumentų tvarkymas

separator

Eurojob+ konsultuoja dėl užsieniečių įdarbinimo Lietuvoje, migracijos klausimais bei leidimo laikinai gyventi. Ruošiame visus dokumentus reikalingus gauti Nacionalinę vizą, A1 pažymėjimą komandiruojant darbuotojus į kitas ES šalis, leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, atstovaujame valstybinėse institucijose.

Norėdami įsidarbinti užsienio pilietį, turite būtinai gauti dokumentus, suteikiančius teisę dirbti ir gyventi Lietuvos Respublikoje. Vadinasi jus turite gauti darbo leidimą ir nacionalinę daugkartinę vizą arba tik nacionalinę daugkartinę vizą, arba laikiną leidimą gyventi, arba mėlynąją kortelę. Visus šiuos dokumentus mes galime pagelbėti gauti. Jeigu nežinote, kas konkrečiai jums tinka, susisiekite su mumis ir mes kartu nuspręsime, kuris variantas jums yra pats tinkamiausias.

Leidimas laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje

Tai yra dokumentas, suteikiantis užsieniečiui teisę laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje jame nurodytą laiką.

Kortelėje integruota nekontaktinė elektroninė laikmena, kurioje įrašomi asmens duomenys, taip pat asmens veido atvaizdas ir pirštų atspaudai.

Nacionalinė viza

Nacionalinė viza gali būti išduota užsieniečiui, atvykstančiam į Lietuvos Respubliką dirbti, studijuoti, užsiimti profesine veikla, taip pat kitais Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais, kai užsieniečio atvykimo į Lietuvos Respubliką tikslas – ilgalaikis buvimas Lietuvos Respublikoje.

Nacionalinė viza išduodama ne trumpesniam kaip 91 dienos ir ne ilgesniam kaip 1 m. laikotarpiui. Užsieniečiui, kuriam buvo išduota 1 metus galiojanti daugkartinė nacionalinė viza, kita daugkartinė nacionalinė viza gali būti išduota, jeigu nuo turėtos daugkartinės nacionalinės vizos ar turėtų daugkartinių nacionalinių vizų bendro galiojimo laikotarpio pabaigos yra praėję daugiau kaip 180 dienų. Bendras kelių daugkartinių nacionalinių vizų galiojimo laikotarpis skaičiuojamas nuo prieš tai išduotos daugkartinės nacionalinės vizos, jei nuo jos galiojimo laikotarpio pabaigos praėjo mažiau kaip 180 dienų, galiojimo laikotarpio pradžios.

Užsienietis, turintis nacionalinę vizą, Lietuvos Respublikoje gali būti visą nacionalinės vizos galiojimo laikotarpį.

Užsienietis, turintis galiojančią nacionalinę vizą, gali ne ilgiau kaip 90 dienų per bet kurį 180 dienų laikotarpį keliauti po kitų Šengeno erdvės valstybių teritorijas.